top of page

Psycholog • Psychoterapeuta • Psychotraumatolog

mgr Zofia Dzieniakowska

terapeuta Zofia Dzieniakowska

mgr Zofia Dzieniakowska

Zajmuje się diagnozą psychologiczną oraz pracą terapeutyczną z osobami dotkniętymi konsekwencjami traumy, zmagającymi się z kryzysami oraz zaburzeniami psychicznymi. W pracy korzysta z podejścia psychotraumatologicznego, Poznawczo-Behawioralnego oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

 

Swoją praktykę opiera o metody o skuteczności udowodnionej naukowo. Jednocześnie pamiętając o tym, że każdy klient ma swoją własną, niepowtarzalną historię, której profesjonalne zaopiekowanie wymaga wnikliwości i indywidualnego podejścia. W gabinecie dba o to, by tworzyć z klientem bezpieczną relację terapeutyczną, która jest fundamentem skutecznego procesu. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

 

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie w pracy z Pacjentami zdobywała na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym z Pododdziałem Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie, Poradni Zdrowia Psychicznego LUXMED-Harmonia oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Centrum Zdrowia Psychicznego w Konstancinie.

Aktualnie pracuje na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, w Poradni Zdrowia Psychicznego w CZP w Konstancinie oraz w Centrum Psychoterapii i Psychotraumatologii CBTherapy. 

 


WYKSZTAŁCENIE

Absolwentka Psychologii o specjalności Klinicznej oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychotraumatologia na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła podstawowy oraz zaawansowany kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach akredytowany przez International Alliance of Solution Focused Teachnig Institutes. Aktualnie zdobywa kompetencje psychoterapeutki w AMIE - Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej z dialogiem motywującym, akredytowanej przez PTTPB. Ukończyła szkolenie terapeuty EMDR w ramach Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

 

ZGŁOŚ SIĘ JEŚLI:

​​

  • doświadczyłeś traumy (wypadku komunikacyjnego, napadu, przemocy fizycznej, seksualnej, krzywdy emocjonalnej w dzieciństwie lub byłeś świadkiem zagrożenia życia),

  • masz trudności w relacjach,

  • zmagasz się z depresją, zaburzeniami nastroju,

  • masz trudności z regulacją emocji: m.in. radzenie sobie ze stresem, nadmierne poczucie winy i wstydu,

  • twoim problemem są zaburzenia lękowe (np. lęki społeczne, paniczne, uogólnione, fobie),

  • chcesz poradzić sobie z niską samooceną, masz negatywne myśli na swój temat,

  • jesteś w trudnej sytuacji życiowej (zdrada, rozwód, rozstanie z partnerem, trudności w związku, problemy zawodowe),

  • masz trudności w relacjach z innymi osobami i chcesz rozwijać umiejętności społeczne i/lub zachowania asertywne.

Zrób pierwszy krok do lepszego samopoczucia

Umów się na wizytę już teraz!

bottom of page