mgr Jakub Cygan

Psycholog • Psychoterapeuta

tel. 885 557 577

mail: jakub.cygan@cbtherapy.pl

Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. Specjalizuje się w pracy z młodzieżą oraz dorosłymi, a w szczególności z osobami po traumach jednorazowych i złożonych.

 

Pracuje w podejściu Poznawczo-Behawioralnym i EMDR. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. 

 

DOŚWIADCZENIE 

Doświadczenie zawodowe z zakresu kompleksowej diagnozy i terapii psychologicznej zdobywał w Klinice Psychiatrycznej Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na oddziale ogólnopsychiatrycznym w MSCZ im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, a także w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Odbył zagraniczny staż kliniczny pracując na Oddziale Otwartym w Niagara Health System w Kanadzie pod nadzorem certyfikowanego psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Praktykował również na oddziale terapeutycznym dziennym MSCZ w Pruszkowie.

 

Obecnie pracuje w Ośrodku Rehabilitacyjno-Leczniczym Orpea w Piasecznie, na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Konstancinie-Jeziornie oraz w Centrum Psychoterapii CBTherapy.

 

WYKSZTAŁCENIE

Absolwent Psychologii o specjalizacji klinicznej Uniwersytetu SWPS. Obecnie uczęszcza do czteroletniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS gdzie zdobywa kompetencje psychoterapeuty CBT. Ukończył całościowe szkolenie terapeuty EMDR w ramach Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.