top of page

KRYZYS W ZWIĄZKU / PROBLEMY W RELACJACH

Zyskaj głęboką, harmonijną relację, jakiej pragniesz

Odkryj wsparcie i narzędzia, które przywrócą bliskość w Twoim związku.

Kryzys w związku / Problemy w relacjach

Kryzys w związku, choć jest niewątpliwie bardzo trudnym doświadczeniem, często okazuje się być szansą – konstruktywne poradzenia sobie z nim umacnia relację i pozwala rozpocząć nowy etap, w którym każda ze stron może pełniej być obecna we wspólnym życiu i cieszyć się nim.  

 

Kryzys objawia się na różne sposoby poprzez kłótnie i pretensje, poczucie obcości czy osamotnienia, trudności seksualne, atmosferę rezygnacji i braku nadziei. Często dotyczy kwestii związanych z wiernością czy lojalnością, brakiem zrozumienia, niemożnością podjęcia decyzji na temat wspólnej przyszłości. Czasami trudno jest parterom wskazać, co dokładnie jest przyczyną

ich problemów, a jedynie czują, że nie są w relacji szczęśliwi i się coraz bardziej od siebie oddalają.

Pojawiające się konflikty mogą również wynikać bezpośrednio z trudnych doświadczeń, które para przeżywa – choroby jednego z partnerów bądź członka rodziny, przeżywania żałoby, trudności z zajściem w ciążę, nagłych zmian w sytuacji życiowej, trudności wychowawczych. Psychoterapeuci w takich sytuacjach pomagają m.in. jak wyrażać frustrację, smutek czy złość w taki sposób, by służyło to relacji.

Masz poważny kryzys w związku?

Nie czekaj, umów się na wizytę i odkryj drogę do relacji pełnej miłości i zrozumienia.

bottom of page