top of page

ADHD

Wzmocnij swój umysł w objawach ADHD

Otwórz się na wsparcie, które pomoże Ci lepiej zrozumieć objawy ADHD.

ADHD

Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD) dotyczy około 2–5% dorosłej populacji. Jest to zaburzenie neurorozwojowe charakteryzujące się trudnościami w utrzymaniu koncentracji oraz nadmierną aktywnością i impulsywnością. Dodatkowo objawy mogą obejmować niską odporność na stres, emocjonalną chwiejność, wahania nastrojów, niestabilne relacje interpersonalne oraz trudności w realizacji zadań od początku do końca.

Objawy te towarzyszą osobom z ADHD przez całe życie, negatywnie wpływając na ich rozwój, naukę oraz relacje z innymi. Świadomość tych symptomów oraz korzystanie z odpowiedniej farmakoterapii i psychoterapii może pomóc w radzeniu sobie z wyzwaniami, umożliwiając prowadzenie bardziej satysfakcjonującego życia.

Efektywne leczenie ADHD u dorosłych poprawia funkcjonowanie w codziennym życiu, zwiększając zdolność do koncentracji oraz kontrolowania impulsów. W Centrum Psychoterapii CBTherapy oferujemy wsparcie psychiatryczne i psychoterapeutyczne dla osób zmagających się z ADHD, pomagając im lepiej radzić sobie uciążliwymi objawami. 

Potrzebujesz terapii ADHD?

Umów konsultację z psychiatrą lub psychoterapeutą.

bottom of page