Super Hero Kids

Trening Umiejętności Społecznych

Już od września Trening Umiejętności Społecznych w CBTherapy!

Trening Umiejętności Społecznych to jedna z najskuteczniejszych terapii wspierających rozwój dziecka, a także łagodzących lub zapobiegających występowaniu ewentualnych problemów emocjonalnych. Pomaga również w radzeniu sobie z trudnościami pojawiającymi się w zachowaniach u dzieci i młodzieży dając im niezbędne umiejętności społeczne do prawidłowego rozwoju w obszarze wyzwań rówieśniczych. 

 

Obecnie tego typu warsztaty są dedykowane nie tylko dzieciom ze spektrum autyzmu np. Zespół Aspergera, czy zagrożonym niedostosowaniem społecznym, ale również tym, które mają trudności w adekwatnym wyrażaniu swoich stanów emocjonalnych.

Dzisiaj wiele dzieci i nastolatków przejawia trudności w relacjach i komunikacji z rówieśnikami, nad którymi warto pracować w terapii grupowej.

W naszym Centrum grupowe zajęcia z TUS organizowane są w kilkuosobowych grupach co pozwala stworzyć odpowiednie warunki do indywidualnego podejścia do każdej osoby.

 

Grupy konstruowane są z osób o zbliżonym wieku rozwojowym co pozwala na adekwatne dopasowanie uczestników pod kątem podobnych trudności oraz etapów rozwojowych.

 

 Zapraszamy dzieci i młodzież od 7 do 17 roku życia.

 

Pierwsza konsultacja (dziecko + rodzic): 150 PLN

Zajęcia grupowe 60 min.: 120 PLN

Zapisy mailowo: info@cbtherapy.pl

lub telefonicznie: +48 531 655 172

Badana grupa nastolatków