top of page

Psycholog • Psychoterapeuta 

mgr Monika Martin

Monika Martin - Psychoterapeuta

mgr Monika Martin

Specjalizuje się w diagnozie psychologicznej, terapii indywidualnej krótkoterminowej młodzieży i dorosłych. Wspiera m.in. osoby z zaburzeniami afektywnymi (depresja/zaburzenia lękowe) i  neurorozwojowymi (ADHD/ASD). Pomaga rodzicom mającym trudności w relacji ze swoimi dorastającymi dziećmi. Pracuje w podejściu integracyjno - systemowym. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

DOŚWIADCZENIE 

Doświadczenie w pracy z Pacjentami zdobywała w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 17 w Warszawie, na Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej oraz na Całodobowym i Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży Szpitala rehabilitacyjnego w Konstancinie - Jeziornej. Aktualnie pracuje na Oddziale Dziennym Szpitala Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży i Poradni Zdrowia Psychicznego przy UKZ Konstancin oraz w Centrum Psychoterapii i Psychotraumatologii CBTherapy. 

WYKSZTAŁCENIE

Absolwentka psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS. 

W trakcie 4-letniego całościowego szkolenia z zakresu psychoterapii w nurcie integracyjno - systemowym w Szkole Psychoterapii DIALOG.

ZGŁOŚ SIĘ, JEŚLI:

  • masz objawy ADHD/ADD/ASD i chciałbyś nauczyć się strategii radzenia sobie z trudnościami związanymi z zaburzeniem

  • zmagasz się z obniżonym nastrojem, towarzyszącym Ci wciąż niepokojem lub frustracją

  • jesteś w ciągłym stresie i masz trudności z regulacją emocji 

  • chcesz poradzić sobie z niską samooceną, masz negatywne myśli na swój temat

  • jesteś w trudnej sytuacji życiowej (zdrada, rozwód, rozstanie z partnerem, trudności w związku, relacji z dzieckiem, problemy zawodowe)

Zrób pierwszy krok do lepszego samopoczucia

Umów się na wizytę już teraz!

bottom of page