mgr Jakub Rafalski

Psycholog • Psychoterapeuta
małe-1055.jpg

tel. 609 001 754

mail: jakub.rafalski@cbtherapy.pl

Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Pracuje w nurcie Poznawczo-Behawioralnym, Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Terapii Simontona. Specjalizuje się w terapii zaburzeń lękowych, depresji oraz terapii osób mierzących się z chorobami przewlekłymi, nowotworowymi i niepełnosprawnością. Regularnie korzysta z superwizji.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobył m.in. w Poradni Psychoonkologii Centrum Onkologii - Instytutu, w pracowni neurorehabilitacji Akademickiego Centrum Medycznego, w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju oraz na oddziale psychiatrii Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie. Na co dzień jest psychologiem w stowarzyszeniu "Apetyt na życie", gdzie wspiera osoby z chorobami układu pokarmowego.

WYKSZTAŁCENIE

 

Absolwent Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Obecnie uczęszcza do czteroletniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, gdzie zdobywa kompetencje psychoterapeuty CBT. Ukończył kurs Racjonalnej Terapii Zachowania. Jest również terapeutą Terapii Simontona w trakcie certyfikacji (program psychoterapii stworzony w szczególności dla osób chorych na nowotwory i ich bliskich).