mgr Eliza Kubalka

Psycholog • Psychoterapeuta
155540316_216879440145019_80613668649603

tel. 531 655 172

mail: info@cbtherapy.pl

Członkini Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Beahwioralnej. Pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym z uwzględnieniem elementów terapii Akceptacji i Zaangażowania i Dialogu Motywującego. Specjalizuje się w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi, regularnie korzysta z superwizji.

DOŚWIADCZENIE 

Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego oraz jako konsultantka Telefonu Zaufania 116 111 Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, z którym współpracuje od 2017 roku. Obecnie pracuje jako psycholog w Stołecznym Centrum Opiekuńczo-Leczniczym oraz w Centrum Psychoterapii CBTherapy.

WYKSZTAŁCENIE

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalnością Psychologia Kliniczna Dziecka i Rodziny. Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia terapii poznawczo-behawioralnej, akredytowanego przez PTTPB.

ZGŁOŚ SIĘ, JEŚLI:

- zmagasz się z depresją, zaburzeniami nastroju,

- masz trudnościami z regulacją emocji: m.in. zachowania autodestrukcyjne, radzenie sobie ze stresem, nadmierne poczucie winy i wstydu,

- twoim problemem są zaburzenia lękowe (np. lęki społeczne, paniczne, uogólnione, fobie, zaburzenie obsesyjno – kompulsyjne),

- masz trudności w obszarze odżywiania się,

- chcesz poradzić sobie z niską samooceną, masz negatywne myśli na swój temat,

- masz trudności w relacjach z innymi osobami i chcesz rozwijać umiejętności społeczne i/lub zachowania asertywne,

- jesteś w trudnej sytuacji życiowej (zdrada, rozwód, rozstanie z partnerem, trudności w związku, problemy zawodowe)