top of page

Psycholog • Psychoterapeuta • Specjalista Terapii Uzależnień

mgr Adrianna Malińska

Languages: Polish, English

Adrianna Malińska - Psychoterapeuta

mgr Adrianna Malińska

Pracuje w podejściu integracyjnym oraz w podejściu EMDR. Do każdej osoby podchodzi indywiudalnie, wierząc, że w terapii kluczowa jest bezpieczna i autentyczna relacja terapeutyczna.  Posiada doświadczenie w pracy z osobami z różnych kultur.  Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

DOŚWIADCZENIE


Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Poradni Leczenia Uzależnienia i Współuzależnienia przy stołecznej przychodni lekarskiej, gdzie prowadziła procesy terapeutyczne osób określających siebie jako DDA.

 

Oprócz tego wspierała jako psycholog online pracowników korporacji za pomocą jednej z platform internetowych. Odbyła też liczne staże i praktyki m.in. w Stowarzyszeniu „Eleuteria” przy NZOZ Centrum Zdrowia (Poradnia Leczenia Substytucyjnego i Poradnia Uzależnień dla Dorosłych Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych), szpitalach i ośrodkach opieki całodobowej i rehabilitacji w Tel Awiwie, Jerozolimie i Gederze, a także w stołecznych organizacjach pozarządowych.

 

Obecnie pracuje na stanowisku psychologa w podwarszawskim Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczym, gdzie wspiera osoby obciążone chorobami somatycznymi i neurodegeneracyjnymi, a także Ich Rodziny oraz w Centrum Psychoterapii i Psychotraumatologii CBTherapy. 


WYKSZTAŁCENIE

Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w  Warszawie. Odbyła staż naukowy w Izraelu realizując autorskie badania z zakresu psychologii społecznej i międzykulturowej współpracując z superwizorami z Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Bar Ilan oraz Uniwersytetu w Hajfie. Absolwentka Studium Terapii Uzależnień przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

 

Ukończyła I oraz II stopień szkolenia podstawowego terapii EMDR dedykowanego pracy z traumą prostą i złożoną oraz szkolenia specjalizacyjne w ramach terapii EMDR. Kompetencje psychoterapeuty rozwija także w Szkole Psychoterapii Intra w Warszawie w podejściu integracyjnym, gdzie główną osią jest nurt humanistyczno- doświadczeniowy. Brała udział w szkoleniach dotyczących traumy złożonej (pracy z DDA i DDD) organizowanych m.in. przez Fundację Vis Salutis. 

ZGŁOŚ SIĘ JEŚLI:

​​

  • masz objawy obniżonego lub chwiejnego nastroju

  • cierpisz z powodu lęków

  • zmagasz się z uzależnieniami od substancji psychoaktywnych lub patologicznego hazardu

  • jesteś lub byłeś/aś ofiarą  przemocy w wyniku uzależnienia bliskiej Ci osoby

  • doświadczyłeś kryzysu lub traumy​​​​​​

  • masz trudność w budowaniu lub utrzymywaniu relacji

Zrób pierwszy krok do lepszego samopoczucia

Umów się na wizytę już teraz!

bottom of page